| Nazwa marki: | BH |
| Numer modelu: | BHM-45D |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | 1300-1700USD |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000 zestawów / rok |
Dla właścicieli firm stolarskich, kierowników produkcji i operatorów maszyn poszukujących niezawodnej, łatwej w obsłudze i wysokowydajnej pilarki stołowej z blatem przesuwnym, BHM-45D firmy Baihang Machinery oferuje idealne połączenie funkcjonalności, trwałości i wartości. Zaprojektowana z myślą o praktycznych potrzebach produkcyjnych, maszyna ta upraszcza złożone zadania cięcia, poprawia wydajność pracy, zapewnia bezpieczeństwo operatora i daje spójne, wysokiej jakości rezultaty w szerokim zakresie zastosowań obróbki drewna. Ta funkcja sama w sobie znacząco poprawia wygląd produktu i skraca czas pracy poświęcony na naprawę uszkodzonych powierzchni.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Długość stołu przesuwnego | 3200 mm |
| Szerokość stołu przesuwnego | 375 mm |
| Moc silnika | 5,5 * 0,75 kW |
| Prędkość wału piły | 4000-6000 obr./min |
| Prędkość brzeszczotu podcinającego | 7000-8000 obr./min |
![]()
![]()
![]()
![]()