| الاسم التجاري: | BH |
| رقم الطراز: | 368ف |
| الـ MOQ: | 1 |
| سعر: | negotiable |
| شروط الدفع: | تي/تي |
| القدرة على التوريد: | 3000sets / سنة |
Product Introduction
Key Technical Specifications:
| Model | BHM368F |
| Dimensions (LxWxH) | 3500 x 750 x 1500 mm |
| Weight | 1050 kg (Net) |
| Power Consumption | 7 kW |
| Voltage | 380V / 50Hz (Customizable) |
| Operating Speed | 18 - 24 m/min |
| Panel Thickness Range | 10 - 60 mm |
| Min. Working Size | 50 x 70 mm |
Recommended Configurations and Purchase Recommendations
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()