| Marchio: | BH |
| Numero di modello: | 368F |
| MOQ: | 1 |
| Prezzo: | negotiable |
| Condizioni di pagamento: | T/T |
| Capacità di approvvigionamento: | 3000sets/year |
Product Introduction
Key Technical Specifications:
| Model | BHM368F |
| Dimensions (LxWxH) | 3500 x 750 x 1500 mm |
| Weight | 1050 kg (Net) |
| Power Consumption | 7 kW |
| Voltage | 380V / 50Hz (Customizable) |
| Operating Speed | 18 - 24 m/min |
| Panel Thickness Range | 10 - 60 mm |
| Min. Working Size | 50 x 70 mm |
Recommended Configurations and Purchase Recommendations
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()