| Ονομασία μάρκας: | BH |
| Αριθμός μοντέλου: | 368F |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 2000 ΣΕΤ/ΕΤΟΣ |
Η Μηχανή Συγκόλλησης Άκρων BHM368F είναι μια αυτόματη μηχανή συγκόλλησης άκρων υψηλής ακρίβειας, σχεδιασμένη για κατασκευαστές που αναζητούν μια ισορροπία μεταξύ προσιτής τιμής, αξιοπιστίας και απόδοσης. Αυτή η μηχανή διαθέτει στιβαρό συγκολλημένο πλαίσιο διαστάσεων 3500×750×1500mm και βάρους 1000kg, παρέχοντας μια σταθερή πλατφόρμα για φινίρισμα άκρων υψηλής ποιότητας.
Λειτουργώντας με ταχύτητα μεταφορέα 16m/min, επεξεργάζεται πάχη πάνελ από 10mm έως 60mm και δέχεται υλικά συγκόλλησης άκρων πάχους από 0,3mm έως 3mm. Η μηχανή φιλοξενεί πλάτη σανίδων τόσο στενά όσο 50mm και μήκη τόσο μικρά όσο 70mm, προσφέροντας εξαιρετική ευελιξία για ποικίλες παραγωγικές σειρές. Τροφοδοτούμενη από σύστημα κινητήρα 7kW και απαιτώντας πίεση αέρα 0,7MPa, η BHM368F χρησιμοποιεί ένα έξυπνο σύστημα ελέγχου βασισμένο σε PLC που αυτοματοποιεί ολόκληρη την ακολουθία συγκόλλησης άκρων, από την εφαρμογή κόλλας έως το τελικό γυάλισμα.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Βάρος | 1000kg |
| Ισχύς Κινητήρα | 7kW |
| Συνολικές Διαστάσεις | 3500×750×1500mm |
| Ταχύτητα Τροφοδοσίας | 16m/min |
| Πάχος Πάνελ | 10-60mm |
| Τάση | 380V 50Hz 3Φάσεις (Προαιρετικό) |
Έλεγχος μικροϋπολογιστή PLC, χρησιμοποιώντας την αρχή του χρονικού ελέγχου, αυξάνει σημαντικά τη σταθερότητα και την ασφάλεια.
Η συσκευή επικάλυψης κόλλας θερμαίνει την κόλλα θερμής τήξης μέσω μιας δεξαμενής κόλλας και χρησιμοποιεί σπειροειδή δομή για την ομοιόμορφη εφαρμογή κόλλας, εξασφαλίζοντας ισχυρή δύναμη συγκόλλησης.
Το Qitou υιοθετεί μονή ράγα οδήγησης για την κοπή των άκρων της σανίδας και στα δύο άκρα.
Κινητήρας κοπής υπό γωνία υψηλής ταχύτητας, η ρυθμιζόμενη λειτουργία είναι πιο βολική και ο δίσκος κράματος εξασφαλίζει ομαλή και ομοιόμορφη κοπή.
Χρησιμοποιείται για την εξάλειψη των σημαδιών κυματισμού που προκαλούνται από μη γραμμικές διαδικασίες κοπής κατά την κοπή άκρων, καθιστώντας τα άνω και κάτω μέρη του υλικού άκρου πιο λεία και τακτοποιημένα.
Το γυάλισμα καθιστά το τμήμα στεγανοποίησης άκρων πιο λείο και αποτελεσματικό.