| Ονομασία μάρκας: | BH |
| Αριθμός μοντέλου: | 368F |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000sets/year |
Ανυψώστε την γραμμή παραγωγής σας με τοBHM368FΗ μηχανή αυτή είναι η απόλυτη λύση για τους κατασκευαστές επίπλων που αναζητούν άψογα φινίρισμα σε ξύλινα πάνελ, PVC,και επιφάνειες μελαμίνηςΕνσωματώνοντας τον έξυπνο έλεγχο PLC με τις βαριές γερμανικές μηχανικές αρχές, η BHM368F παρέχει συνεπή, υψηλής ταχύτητας επεξεργασία χωρίς να συμβιβάζεται με την ποιότητα.
Είτε εξοπλίζετε ένα νέο εργοστάσιο είτε αναβαθμίζετε υφιστάμενο εξοπλισμό, αυτό το μηχάνημα έχει σχεδιαστεί για να αντιμετωπίσει τις αυστηρές απαιτήσεις της βιομηχανικής λειτουργίας 24/7. Συνδυάζει ταχύτητα, ακρίβεια,και ευελιξία για να εξορθολογίσετε τη ροή εργασίας σας και να μειώσετε τα απόβλητα.
Με ταχύτητα μεταφοράς18-24 μέτρα το λεπτόΤο ευαίσθητο σύστημα κωδικοποίησης συγχρονίζει όλες τις κινήσεις, επιτρέποντας την ταχεία επεξεργασία χωρίς να θυσιάζεται η ακρίβεια, ακόμη και σε περίπλοκα προφίλ.
Αποχαιρετήστε τις πολύπλοκες χειροκίνητες ρυθμίσεις.Προγραμματιζόμενος λογικός ελεγκτής (PLC)Η διεπαφή αυτή επιτρέπει στους χειριστές να ορίζουν τις παραμέτρους με λίγα κλικ, μειώνοντας τον χρόνο εγκατάστασης και ελαχιστοποιώντας το ανθρώπινο λάθος.
Πάνω από το βάρος1000 κιλάΤο τεράστιο βάρος αυτό λειτουργεί ως αποσβεστήρας δονήσεων,διασφάλιση της σταθερότητας κατά τη διάρκεια λειτουργιών υψηλής ταχύτητας και συμβολή στη μακρά διάρκεια ζωής του μηχανήματος.
Από τις λεπτές φινίρες μέχρι τις παχύτερες ταινίες ABS και PVC (0,3 mm - 3 mm), η μηχανή αυτή προσαρμόζεται σε διάφορα υλικά.
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | BHM368F |
| Μέγεθος (LxWxH) | 3500 x 750 x 1500 mm |
| Βάρος | 1050 kg (καθαρό) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 7 kW |
| Τετάρτη | 380V / 50Hz (προσαρμόζεται) |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 18 - 24 m/min |
| Πεδίο πάχους πάνελ | 10 - 60 mm |
| Ελάχιστο μέγεθος εργασίας | 50 x 70 mm |
Το BHM368F δεν είναι απλά μια μηχανή, είναι ένα ολοκληρωμένο σύστημα τελειοποίησης άκρων. Αυτοματοποιεί ολόκληρη τη ροή εργασίας μέσω οκτώ διακριτών σταδίων επεξεργασίας,διασφάλιση κάθε πάνελ αφήνει τη γραμμή έτοιμη για την τελική συναρμολόγηση: