| Marka Adı: | BH |
| Model Numarası: | 368F |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 2000 TAKIM/YIL |
BHM368F Kenar bantlama makinesi, panel mobilya üretiminde düz çizgi kenar işleme için tasarlanmış yüksek performanslı, tamamen otomatik kenar bantlama çözümüdür.Toplam boyutları 3500*750*1500mm ve makine ağırlığı 1000kg, sağlam ve dayanıklı bir yapı sunar. Makine, 16 m/dakikada bir konveyör hızı sağlar ve 10-60 mm kalınlığında ve 0.3-3 mm kenar bant kalınlığında panelleri işler.İş parçasının minimum boyutları 50 mm genişliğinde ve 70 mm uzunluğundadır.
Zaman kontrolü ilkelerine dayalı standart bir PLC mikro bilgisayar kontrol sistemi ile donatılmış olan makine, artan istikrar ve çalışma güvenliğini sağlar.Yüksek kaliteli marka aksesuarları uzun vadeli güvenilirliği garanti eder.
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Ağırlık | 1000 kg |
| Motor Gücü | 7kw |
| Toplam Boyut | 3500*750*1500mm |
| Besleme Hızı | 16m/dakikada |
| Panel kalınlığı | 10-60 mm |
| Voltaj | 380V 50Hz 3 fazlı (ihtiyaçlı) |
Zaman kontrolü ilkelerini kullanan PLC mikro bilgisayar kontrol sistemi makinenin istikrarını ve çalışma güvenliğini önemli ölçüde artırır.
Yapıştırıcı tank ısıtma cihazı, sıcak erimiş yapıştırıcıyı eşit bir şekilde uygulamak için sarmal yapıyı kullanır, güçlü yapıştırma ve dayanıklı kenar bantlarını sağlar.
Tek raylı tasarım, temiz, akıcı bir finiş için her iki panel ucundan fazla kenar bantlarını doğru bir şekilde keser.
Düzenlenebilir alaşım disk bıçağı olan yüksek hızlı kaygan kesim motoru, pürüzsüz, eşit ve hassas kesim sonuçları sağlar.
Doğrusal olmayan kesimden kaynaklanan dalga izlerini ortadan kaldırır, üst ve alt kenarları daha pürüzsüz ve düzenli yapar.
Profesyonel bitirme için kenar bantlama bölümünün pürüzsüzlüğünü ve yüzey kalitesini arttırır.
Zaman kontrolü ilkelerini kullanan standart PLC mikro bilgisayar kontrolü, istikrarı ve güvenliği büyük ölçüde artırır.
Yapıştırıcı kaplama cihazı, sıcak erimiş yapıştırıcıyı bir yapıştırıcı kapı üzerinden ısıtır ve yapıştırıcıyı eşit şekilde uygulamak için sarmal bir yapı kullanır ve güçlü yapıştırıcı kuvveti sağlar.
Son kesme ünitesi, tahtanın kenarlarını her iki ucunda kesmek için tek kılavuz rayı benimser.
Düzenlenebilir işletim ve alaşım diskli yüksek hızlı sapık kesme motoru, pürüzsüz ve eşit kesimi sağlar.
Kenar kesim sırasında doğrusal olmayan kesim işlemlerinden kaynaklanan dalga izlerini ortadan kaldırır, üst ve alt kısımları daha pürüzsüz ve daha düzenli hale getirir.
Polişleme, kenar mühürleme bölümünü daha pürüzsüz ve daha etkili hale getirir.