| Merknaam: | BH |
| Modelnummer: | 388Y |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 2000SETS/JAAR |
| Totale Afmetingen | 5000 × 750 × 1500 mm |
|---|---|
| Machinegewicht | 1500 kg |
| Werkspanning | 380V / 50Hz |
| Totaal Vermogen | 13,5 kW |
| Transportbandsnelheid | 18 ~ 24 m/min |
| Minimale Paneelafmeting | 50 mm (breedte) × 70 mm (lengte) |