| Marka Adı: | BH |
| Model Numarası: | 388Y |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 2000 TAKIM/YIL |
| Genel Boyutlar | 5000 × 750 × 1500 mm |
|---|---|
| Makine Ağırlığı | 1500 kg |
| Çalışma Voltajı | 380V / 50Hz |
| Toplam Güç | 13.5 kW |
| Konveyör Hızı | 18 ~ 24 m/dak |
| Minimum Panel Boyutu | 50 mm (genişlik) × 70 mm (uzunluk) |