| Ονομασία μάρκας: | BH |
| Αριθμός μοντέλου: | 368F |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 2000 ΣΕΤ/ΕΤΟΣ |
Η μηχανή BHM368F Edge Banding είναι μια ακριβής μηχανική αυτόματη μηχανή που αναπτύχθηκε για κατασκευαστές που αναζητούν μια ισορροπία οικονομικής προσιτότητας, αξιοπιστίας και απόδοσης.Αυτό το μηχάνημα διαθέτει ένα ανθεκτικό συγκολλημένο πλαίσιο μεγέθους 3500 * 750 * 1500mm και βάρος 1000kg, παρέχοντας μια σταθερή πλατφόρμα για υψηλής ποιότητας τελική επεξεργασία των ακτών.Επεξεργάζεται πάχους πάνελ από 10 mm έως 60 mm και δέχεται υλικά ράβδους άκρων που κυμαίνονται από 0Το μηχάνημα μπορεί να χωρέσει πλάτους σανίδων μόλις 50 mm και μήκους μόλις 70 mm, προσφέροντας εξαιρετική ευελιξία για διαφορετικές σειρές παραγωγής.Με κινητήρα 7 kW και απαιτεί 00,7MPa πίεση αέρα, το BHM368F χρησιμοποιεί ένα σύστημα έξυπνου ελέγχου που βασίζεται σε PLC που αυτοματοποιεί ολόκληρη τη σειρά ταινιών άκρης από την εφαρμογή κόλλας μέχρι την τελική γυαλίστρωση.
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Βάρος | 1000 κιλά |
| Δύναμη κινητήρα | 7kW |
| Συνολικό μέγεθος | 3500*750*1500mm |
| Ταχύτητα τροφοδοσίας | 16m/min |
| Μοντέλο | 10 έως 60 mm |
| Τετάρτη | 380V 50Hz 3Φάσης (προαιρετικό) |
Ο έλεγχος με μικρουπολογιστή PLC, χρησιμοποιώντας την αρχή του ελέγχου του χρόνου, αυξάνει σημαντικά τη σταθερότητα και την ασφάλεια.
Η συσκευή επικάλυψης με κόλλα θερμαίνει την κόλλα θερμής τήξης μέσα από ένα δοχείο κόλλας και χρησιμοποιεί μια σπειροειδή δομή για την ομοιόμορφη εφαρμογή της κόλλας, εξασφαλίζοντας μια ισχυρή κόλληση.
Το Qitou υιοθετεί μια ενιαία σιδηροτροχιά καθοδήγησης για να κόψει τις άκρες της σανίδας και στα δύο άκρα.
Μετακινητήρας κοπής υψηλής ταχύτητας, η ρυθμιζόμενη λειτουργία είναι πιο βολική και ο δίσκος κράματος εξασφαλίζει ομαλό και ομοιόμορφο κοπή.
Χρησιμοποιείται για την εξάλειψη των σημάτων κυμάτων που προκαλούνται από μη γραμμικές διαδικασίες κοπής κατά τη διάρκεια της κοπής των άκρων, καθιστώντας τα άνω και κατώτερα μέρη του υλικού της άκρης πιο ομαλά και καθαρά.
Η γυάλωση καθιστά το τμήμα σφράγισης της άκρης πιο λεία και αποτελεσματική.
Χαμηλή MOQ, 1 σύνολο για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο.
Ενημερώστε μας επίσημα πριν την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο βασισμένο πρώτα στα μηχανήματά μας.
Όλα τα προϊόντα θα ελέγχονται 100% πριν από την αποστολή.
Συνήθως διαρκεί 7 έως 10 ημέρες από την παραλαβή της προκαταβολικής πληρωμής σας.
Γενικά, συσκευάζουμε τα αγαθά μας σε ουδέτερα κουτιά / ταινία περιτύλιξης κάτω από ένα γεμάτο δοχείο. Ή θα κάνουμε ένα ξύλινο κουτί. Και μπορούμε επίσης σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας, αν υπάρχουν.
Πάρτε φωτογραφίες και βίντεο των προβλημάτων και στείλτε τα σε εμάς. Θα κάνουμε μια ικανοποιητική λύση για εσάς μέσα σε 72 ώρες όταν επιβεβαιώσουμε τα προβλήματα.
Το δείγμα θα αποσταλεί μαζί σας και θα χρεωθείτε τα έξοδα αποστολής.
Ναι, είναι διαθέσιμο.