| Merknaam: | BH |
| Modelnummer: | 368F |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 3000sets/year |
Inleiding van het product
Belangrijkste technische specificaties:
| Model | BHM368F |
| Afmetingen (LxWxH) | 3500 x 750 x 1500 mm |
| Gewicht | 1050 kg (netto) |
| Energieverbruik | 7 kW |
| Spanning | 380V / 50Hz (aanpasbaar) |
| Werksnelheid | 18 - 24 m/min |
| Paneldikte bereik | 10 - 60 mm |
| Min. Werkgrootte | 50 x 70 mm |
Kernkenmerken en functionele eenheden:
Aanbevolen configuraties en aankoopaanbevelingen
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()