| Ονομασία μάρκας: | BH |
| Αριθμός μοντέλου: | 368F |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000sets/year |
Εισαγωγή του προϊόντος
Βασικές τεχνικές προδιαγραφές:
| Σχήμα | BHM368F |
| Μέγεθος (LxWxH) | 3500 x 750 x 1500 mm |
| Βάρος | 1050 kg (καθαρό) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 7 kW |
| Τετάρτη | 380V / 50Hz (προσαρμόζεται) |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 18 - 24 m/min |
| Πεδίο πάχους πάνελ | 10 - 60 mm |
| Ελάχιστο μέγεθος εργασίας | 50 x 70 mm |
Βασικά χαρακτηριστικά και λειτουργικές μονάδες:
Συνιστώμενες διαμορφώσεις και συστάσεις αγοράς
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()