| Ονομασία μάρκας: | BH |
| Αριθμός μοντέλου: | 388Y |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 2000 ΣΕΤ/ΕΤΟΣ |
Το BHM388Y Edge Banding Machine είναι ένα αυτοματοποιημένο σύστημα ευθείας γραμμής που έχει σχεδιαστεί για κατασκευαστές επίπλων που αναζητούν υψηλή απόδοση και ανώτερη ποιότητα άκρων.Το αποτύπωμα της μηχανής μετρά 5000mm βάθοςΗ αλυσίδα του με μεταβλητή ταχύτητα λειτουργεί σε εύρος 18 έως 24 μέτρων ανά λεπτό.Επεξεργαστικό υλικό για πάνελ πάχους από 10 mm έως 60 mm, με δυνατότητα προσαρμογής σε λωρίδες άκρων που κυμαίνονται μεταξύ 0.3 mm και 3 mm. Οι ελάχιστες αποδεκτές διαστάσεις του εργαστηρίου είναι 50 mm σε διάμετρο και 70 mm κατά μήκος της κατεύθυνσης τροφοδοσίας.η μονάδα χρησιμοποιεί έναν ελεγκτή κίνησης με βάση τον κωδικοποιητή παράλληλα με ένα PLC χρονικής λογικής για να οργανώσει μια σειρά λειτουργίας εννέα σταθμών: προτριβή, επικάλυψη με κόλλα, κοπή τελών, ακατέργαστη διαμόρφωση, λεπτή διαμόρφωση, πρωτογενής ξύρισμα, επίπεδη ξύρισμα και μηχανή.
| Συνολικές διαστάσεις | 5000 × 750 × 1500 mm |
|---|---|
| Βάρος μηχανής | 1500 κιλά |
| Εργασιακή τάση | 380V / 50Hz |
| Συνολική ισχύς | 13.5 kW |
| Ταχύτητα μεταφορέα | 18 ~ 24 m/min |
| Ελάχιστο μέγεθος επιφάνειας | 50 mm (λάθος) × 70 mm (μήκος) |