| Nazwa marki: | BH |
| Numer modelu: | 388Y |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 2000 ZESTAWÓW/ROK |
Maszyna do oklejania krawędzi BHM388Y to zautomatyzowany system oklejania prostoliniowego, zaprojektowany dla producentów mebli poszukujących wysokiej wydajności i doskonałej jakości krawędzi. Wymiary maszyny to 5000 mm głębokości, 750 mm szerokości i 1500 mm wysokości, a jej masa brutto wynosi 1500 kg. Jej łańcuchowy tor o zmiennej prędkości pracuje w zakresie od 18 do 24 metrów na minutę, przetwarzając płyty o grubości od 10 mm do 60 mm, jednocześnie obsługując okleiny o grubości od 0,3 mm do 3 mm. Minimalne wymiary obrabianego elementu to 50 mm szerokości i 70 mm w kierunku posuwu. Pobierając łącznie 13,5 kW mocy i wymagając sprężonego powietrza warsztatowego o ciśnieniu 0,7 MPa, urządzenie wykorzystuje sterownik ruchu oparty na enkoderze wraz z programowalnym sterownikiem logicznym (PLC) opartym na logice czasowej do koordynacji dziewięciostopniowej sekwencji operacyjnej: frezowanie wstępne, nanoszenie kleju, przycinanie końcowe, kształtowanie zgrubne, kształtowanie precyzyjne, skrobanie pierwotne, skrobanie płaskie i polerowanie.
| Wymiary całkowite | 5000 × 750 × 1500 mm |
|---|---|
| Waga maszyny | 1500 kg |
| Napięcie robocze | 380V / 50Hz |
| Moc całkowita | 13,5 kW |
| Prędkość przenośnika | 18 ~ 24 m/min |
| Minimalny rozmiar płyty | 50 mm (szerokość) × 70 mm (długość) |